News

Pozastavení

2. ledna 2013 v 14:00 | Ďulik
Zdravím Vás všechny, co na můj blog narazí. Tímto článkem bych Vám ráda popřála hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů do Nového roku 2013. A dále bych vám ráda zdělila pár maličkostí ohledně tohoto blogu.
Určitě jste si všimli mé dlouhodobé neaktivity. To vše bych ráda napravila. Ale na všechno se musí pomalu a opatrně. Přesně za týden mě čekají talentové zkoušky. Během tohoto týdne se tedy budu jen učit, zkoušet malovat a připravovat. Je to pro mě opravdu stresující týden, ke všemu musím již zítra do školy. Jakmile budu mít po talentových zkouškách, ráda bych se pustila znovu do tvoření.
Budou pomalu přibývat zcela nové výrobky. Někdy se objeví stejný co tu již byl, ale třeba i trochu poupravené. Navíc můžete očekávat nové fotografie. Ježíšek mi nadělil nový fotoaparát z kterého mám neuvěřitelně velikou radost. Jedná se o Nikon D3200 s objektivem 18-55mm. Budu se tedy snažit přinášet nejlepší fotografie co to jen půjde.


POZOR

13. května 2012 v 13:31 | Ďulik

Provádí se obrovská rekonstrukce


Ahojky,

v celém blogu mám obrovský zmatek. To znamená že začínám znovu. Nevím jak dlouho mi to vše potrvá, ale krátký doba to nebude. Dva týdny asi minimálně.
Změním celý design, rubriky předělám, smažou se všechny výrobky. Budu vyrábět zcelá nové kousky, neříkám že tu něco starého nezbude, jen to bude předělané. Nemám doma všechny ty výorbky co potřebuji přefotit, stejně o ně není zájem. Nevím jestli to je fotkami a nebo tím že se vám nelíbí.
Tímto vás také žádám o vaše nápady. Pište mi různou kritiku co se vám tu nelíbí a přejete si změnit, styl výrobků, co by se vám líbilo. Ocením i nápady na design a další. Určitě mě potěšíte vším.

S láskou
Ďula ♥
 
 

Reklama